Tróbecká bludička

Pozor – změna termínu!
Vzhledem k opatřením, která nyní musí respektovat celá Česká republika, přesouváme termín konání Tróbecké bludičky na 20. června 2020.
Stávající registrace zůstávají platné. Pokud byste se v náhradním termínu nemohli zúčastnit, ozvěte se organizátorům. Startovné bychom Vám vrátili.
Věříme, že do nového termínu všichni pořádně natrénujeme!
Těšíme se na Vás!

Závod pro všechny.
Běžci i chodci, jednotlivci i týmy.
Profesionální časomíra.
Pět kilometrů.
20. 6. 2020.

Logo Olomouckého kraje
Olomoucký kraj
Obec Troubky - znak
Troubky
Besip logo
Logo Střediska volného času Atlas a BIOS Přerov

Myšlenka uspořádat závod setmělými ulicemi Troubek začala dostávat konkrétní obrysy v roce 2017.

V roce 2018 pořádáme první závod. Váš velký zájem nás tehdy překvapil. Startovalo se od antukového hřiště „Liďáku“.

V dalším roce jsme proto vyměnili malé zázemí, které hřiště poskytovalo, za robustní zázemí naší sportovní haly. K měření řasu jsme si přizvali profíky s čipy a měřicími branami ve startu a cíli.

I v druhém ročníku závodu se naplnila jeho maximální kapacita a přidalo se i několik zájemců, kteří si s námi prošli závod „jen tak“, bez startovního balíčku.

V roce 2020 startuje třetí ročník závodu, opět s využitím sportovní haly TJ Sokol Troubky a se spravedlivým měřením času pomocí čipů. Výsledné časy každého závodníka jsou vidět ihned po doběhnutí na velké obrazovce i online na webu.

Za všechny ročníky patří obrovský dík nadšeným dobrovolníkům, bez kterých by to nešlo i úžasným účastníkům, kteří tvoří atmosféru závodu.

telefon: +420 737 121 033
email: bludicka@tjsokoltroubky.cz

Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás:

Zadejte, prosím, své jméno
Zdejte email, na který Vás můžeme kontaktovat
Chci sdílet...