Pohodová sobota 2017

27. 12. 2019

Tak máme za sebou už pátou Pohodovou sobotu, která se konala 4. 11. 2017.

Tentokrát byla pod patronátem cvičitelek Lenek – Lenka Němčáková z Hranic začala ranním probuzením a po krátké přestávce navázala cvičením s overbally. Druhou polovinu cvičebního programu vedla Lenka Gracová z Olomouce, která nám předvedla (pro nás novinku) posilování s gymsticky. Závěrečné cvičení bylo určeno pro protažení, aby těla na druhý den nebolela.

Celý hlavní program byl doplněn možností nechat si provést diagnostiku složení těla pomocí speciálního přístroje, který si s sebou přivezly zástupkyně pojišťovny VZP. A téhle příležitosti využila každá účastnice akce. O přestávce mezi cvičeními si účastnice nenechaly ujít ochutnávku našich zelňáčků a červené řepy s mozzarellou a smoothie, většina z nich si ještě stačila vzít s sebou kávičku, aby stihla přednášku na téma Dentální hygiena. Ta měla velmi pozitivní ohlas – poukázala na některé naše špatné návyky, zveličování v televizní reklamě a vyvrátila pár mýtů o zubní hygieně.

Příjemné bylo, že žádná z nás snad nešla domů s prázdnou – buď si něco nakoupila na sebe z nabízeného ručně šitého sportovního oblečení, nebo si odnesla cenu z tomboly jako odměnu za celodenní snahu.

Trochu nás mrzela malá účast zejména domácích žen a dívek (zřejmě jsme se trefily do dušičkového víkendu), ale příjemně nás překvapila účast těch, které se z časových důvodů nemohly zúčastnit minulých ročníků, a teď jim to konečně vyšlo a odcvičily všechny čtyři lekce.

Děkujeme všem sponzorům, zejména obci Troubky, za dary do tomboly, která byla hezkou tečkou za celým sobotním programem. A děkujeme Vám účastnicím, že jste si udělaly čas samy na sebe a přišly a věříme, že se s Vámi setkáme zase za rok. Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Chci sdílet...